Mineral Optimisation Mineral Optimisation

Оптимізований вміст мінералів

Оптимізований вміст мінералів у раціоні необхідний для телят молочних порід. Мікроелементи підтримують біологічні функції, потрібні для належної роботи імунної системи, розмноження та росту. Однак у неправильній формі та кількості вони можуть негативно вплинути на продуктивність тварин (наприклад, зменшити вагу при відлученні та продовжити тривалість першого сервіс-періоду), реакцію на захворювання, а також потенційно підвищити рівень смертності. Портфель продуктів і наукових розробок Trace Mineral від «Трау Нутришин» дає змогу виробникам молочної продукції задовольняти потреби телят і теличок послідовно та економічно, а також підтримувати їх продуктивність, здоров’я і благополуччя протягом тривалого часу.

Мікроелементи — життєво важливі поживні речовини, потрібні всім живим організмам

Базові потреби тварини можна частково задовольнити за рахунок мікроелементів, таких як мідь, цинк і марганець, які присутні в основних кормах (силос, сіно та зернові корми). Однак, відповідно до численних досліджень, хоча мікроелементи в цих інгредієнтах відповідають мікробіологічним потребам мікрофлори рубця, вони не відповідають загальним потребам тварини у мікроелементах. Останні важливі для підтримки росту, здоров’я і благополуччя телят молочної породи.

Портфель Trace Mineral від «Трау Нутришин», що включає IntelliBond, Optimin і IntelliOpt, дає змогу фермерським господарствам послідовно та економічно ефективно задовольняти наростаючі потреби тварин. Наші продукти ефективно мінімізують реакції з іншими необхідними поживними речовинами в кормах, поліпшуючи смакові якості та ємність споживання, забезпечуючи ефективнішу доставку та всмоктування основних поживних речовин у шлунково-кишковому тракті теляти. Після всмоктування металеві мікроелементи підтримують багато основних функцій, таких як здоров’я, ріст і продуктивність.

Який зв’язок між мікроелементами та здоров’ям і продуктивністю телят молочної породи?

Мікроелементи необхідні для багатьох аспектів здоров’я і продуктивності, але не всі джерела мікроелементів однакові. IntelliBond (гідроксидні мікроелементи) — це нещодавно визначена категорія мікроелементів, які мають унікальну гідроксильну групу, ковалентно зв’язану з металом. Це забезпечує їм високу біодоступність і низьку реакційну здатність, гарантуючи оптимальну ефективність. У результаті виробники молочної продукції, виробники кормів і фахівці з питань годівлі отримають:

 

  • Вищу стабільність поживних речовин у кормах, у тому числі вітамінів, жирних кислот і пробіотиків
  • Поліпшене пріоритетне споживання кормів і мінеральних добавок, особливо телятами
  • Покращені функції рубця та вищу засвоюваність клітковини і сухої речовини у телят після відлучення та ремонтних телиць
  • Вищу біодоступність, що веде до підвищення імунного статусу, зміцнення здоров’я та продуктивності
  • Менше витоку мінералів (тобто міді та цинку) і фосфору в навколишнє середовище

Наша пропозиція для оптимізації вмісту мінералів

IntelliBond

IntelliBond

Optimin

Optimin

IntelliOpt

IntelliOpt

«Стабільність — ключовий чинник, коли йдеться про харчування, збагачене мікроелементами. Стабільніші молекули мікроелементів менше реагують із поживними речовинами та складниками корму. Це веде до кращого засвоєння корму і стартерів, ефективнішого всмоктування металів, що в результаті поліпшує здоров’я, ріст, продуктивність та благополуччя телят і теличок».
Даві Бріто Де Араужо, глобальний менеджер програми забезпечення мікроелементами у Trouw Nutrition

Поширені запитання

Що таке антагонізм? Як він впливає на результати дії добавок мікроелементів?

«Антагоністи» — це мінерали або сполуки, що знижують доступність іншого мінералу шляхом утворення комплексних сполук, які зменшують всмоктування мінералу в шлунково-кишковому тракті. Зазвичай це відбувається в рубці. Антагоністи можуть надходити з кормових продуктів у раціоні, забрудненого ґрунту та питної води. Поширені антагоністи — сірка, фітати, залізо, молібден, оксалати, частинки клітковини та мінеральні дисбаланси у раціоні.

Стабільна молекула мікроелемента допомагає уникнути антагонізму та інших реакцій. Вільні метали знижують якість і смакові характеристики корму та негативно взаємодіють із мікроорганізмами рубця, в кінцевому підсумку залишаючи менше металу, доступного для всмоктування.

Чому типи зв’язків у молекулі мікроелемента важливі?

«Ковалентні» зв’язки, виявлені в молекулах IntelliBond і Optimin, міцніші, ніж звичайні йонні зв’язки, виявлені в солях і сульфатах. Ці міцніші структури зв’язку обмежують вплив антагоністів на металеві мікроелементи у кормах і рубці та сповільнюють розщеплення в сичузі, завдяки чому мінерал стає доступним для всмоктування транспортерами металів у шлунково-кишковому тракті.

Завантажити

IntelliBond Brochure – Cattle