A healthy-looking group of calves, close to weaning A healthy-looking group of calves, close to weaning

Здоров’я телят молочних порід

Відмінне здоров’я телят є запорукою гарного росту — і може стати серйозним викликом для фермерів. Важливо сформувати імунітет у тварини із самого початку завдяки споживанню молозива. Перші кілька днів є вирішальними для визначення здоров’я та росту теляти протягом усього його життя, тому варто інвестувати в найкращі практики.

Управління молозивом для телят

Важливо забезпечити правильне споживання молозива, оскільки це молоко багате антитілами, енергією та іншими речовинами, які зміцнюють здоров’я теляти з найперших днів. Швидке надання високоякісного молозива гігієнічним способом має критичне значення.

Детальніше

Управління здоров’ям телят

Управління здоров’ям має вирішальне значення для молодих телят. Смертність переважно пов’язана з діареєю, зневодненням або респіраторними проблемами — і це серйозний виклик для фермерських господарств.

Детальніше

Оптимізований вміст мінералів

Оскільки стратегії годівлі стають інтенсивнішими, оптимізація мінерального складу набуває все більшої важливості. Фактично такі стратегії можуть передбачати повну зміну як доданих мінералів, так і якості (відсутність сульфатів), щоб забезпечити телятам усі необхідні поживні речовини.

Детальніше

Поширені запитання

Як можна виміряти якість молозива?

Найбільш практичним і простим способом вимірювання щільності (=якості) молозива є використання рефрактометра BRIX ATC 0-32%, який можна придбати всього за 30 євро.

Протягом першого тижня життя у моїх телят рідший кал. Чи варто давати їм менше молока?

На першому тижні телята зазвичай мають більш рідкі фекалії через розвиток травної системи. Це нормально; такий же розвиток спостерігається у людських немовлят. Важливо давати телятам якомога більше молозива, особливо в перші два-три дні життя.

Go to our LifeStart platform Go to our LifeStart platform

Потрібна додаткова інформація?

Дослідження LifeStart показують, що метаболічне програмування протягом перших тижнів життя суттєво впливає на розвиток органів і дає в результаті корову з міцнішим здоров’ям та підвищеною продуктивністю на подальших етапах життя.

Перейти на платформу LifeStart