Controlling bovine respiratory disease (BRD) in calves Controlling bovine respiratory disease (BRD) in calves

Підтримка респіраторного здоров’я

Суворий контроль респіраторних захворювань, таких як респіраторний синдром великої рогатої худоби (РС ВРХ), забезпечує молодим телятам здоровий початок життя і надає необхідну підтримку для повної реалізації їх потенціалу. Проблеми дихальної системи — це багатофакторні стани, які можуть вражати тварин на будь-якому етапі життя, але особливо складні для молодих телят. Допоможіть їм активно рости, застосовуючи відмінний план годівлі, що передбачає постійну підтримку імунної системи.

Як розпізнати

Симптоми респіраторних захворювань у телят включають кашель, зниження апетиту та спрагу, виділення з носа, млявість, лихоманку та утруднене дихання. Перепади температури, недостатня вентиляція, транспортування або переповнені групи тварин можуть викликати або погіршувати респіраторні симптоми.

Вплив на фермерське господарство

Респіраторні захворювання можуть негативно вплинути на ріст, розвиток і продуктивність телят протягом усього життя, спричиняючи суттєві збитки підприємствам, що займаються вирощуванням телят, або, у гіршому випадку, загибель тварин. Щоб уникнути стресу та економічних втрат, пов’язаних із доглядом за хворими тваринами, рекомендуємо своєчасно впроваджувати ефективне лікування та паліативні методи боротьби з респіраторними проблемами.

Поширені запитання

Як зміцнити імунітет телят?

Можна підтримувати імунну функцію телят, максимально знижуючи їхній стрес і застосовуючи раціональне лікувальне харчування. Виберіть стратегію поступового відлучення, уникайте раптових змін у раціоні та забезпечте їм достатньо місця для годування.

Як створити належні умови утримання, щоб звести до мінімуму проблеми респіраторного здоров’я?

Максимально контролюйте зміни мікроклімату та вентиляції у приміщеннях, де утримуються тварини. Щоб знизити частоту респіраторних захворювань, необхідно підготувати чисте та сухе приміщення з великою кількістю підстилки та належною вентиляцією, що забезпечує до шести повітрообмінів на годину. Особливу увагу слід приділити попередженню переповненості та не розміщувати тварин різних вікових груп разом.