Veterinarian is handling a young calf to evaluate dehydration Veterinarian is handling a young calf to evaluate dehydration

Проблеми зі здоров’ям телят

Телята в станковому чи груповому утриманні часто мають різне походження, що впливає на їх здоров’я, гігієну та харчування. Зміни в раціоні в поєднанні з іншими впливами можуть мати наслідки для здоров’я та майбутньої продуктивності.

Підтримка водного балансу при проносі

Телята часто прибувають на підприємства м’ясного тваринництва з різних місць. Це викликає у них стрес, пригнічення імунітету та вразливість до різних вірусів і бактерій. Унаслідок цього часто виникає діарея — поширена проблема зі здоров’ям у молодих телят, що призводить до збитків через підвищений рівень смертності або негативний вплив на майбутній розвиток і потенціал.

Детальніше

Підтримка респіраторного здоров’я

Суворий контроль респіраторних захворювань, таких як респіраторний синдром великої рогатої худоби (РС ВРХ), забезпечує молодим телятам здоровий початок життя і надає необхідну підтримку для повної реалізації їх потенціалу. Проблеми дихальної системи — це багатофакторні стани, які можуть вражати тварин на будь-якому етапі життя, але особливо складні для молодих телят. Допоможіть їм активно рости, застосовуючи відмінний план годівлі, що передбачає постійну підтримку імунної системи.

Детальніше