Sustainability RoadMap 2025 Sustainability RoadMap 2025

Дорожня карта сталого розвитку до 2025 року

Завершивши стратегію сталого розвитку «Бачення 2020» (Vision 2020) минулого року, ми поставили нову мету на горизонті за допомогою Дорожньої карти 2025 (RoadMap 2025), де викладено нашу стратегію сталого розвитку на наступні п’ять років. Розробляючи цю Дорожню карту, ми на кожному етапі консультувалися із зацікавленими сторонами, щоб переконатися, що ми врахували питання, які їх турбують, та встановили чіткі пріоритети й цілі.

Дорожня карта 2025

Після того, як два роки тому ми досягли кінця нашої стратегії сталого розвитку Vision 2020, ми встановили нову точку на горизонті нашою Дорожньою картою 2025 року, яка визначає нашу стратегію сталого розвитку на наступні п'ять років. Розробляючи цю Дорожню карту, ми консультувалися з нашими зацікавленими сторонами на кожному кроці, щоб переконатися, що ми врахували їхні занепокоєння та встановили чіткі пріоритети та цілі.

Дізнайтеся більше про наші стовпи

Завантажити Дорожню карту 2025:

Untitled design - 2022-09-05T153252.924.png

Наше зобов’язання

Компанія Trouw Nutrition прагне надавати екологічні продукти та послуги, які дають змогу нашим клієнтам досягати найкращих результатів щодо здоров’я тварин і продуктивності фермерського господарства. Це основа всієї нашої діяльності, що починається з постачання відповідно до принципів сталого розвитку та зменшення впливу на планету. Це частина нашого загального зобов’язання дотримуватися соціальної відповідальності стосовно всіх зацікавлених сторін, особливо співробітників, громад, де ми працюємо, і країн, що розвиваються.

Відповідна стратегія

Під час наскрізного процесу, коли ми звернулися до понад 700 зацікавлених сторін, Платформа сталого розвитку Nutreco визначила проблеми, стосовно яких компанія Nutreco могла б досягти успіху та продемонструвати лідерство, а також ті, які нам потрібно вирішити, щоб проявити соціальну відповідальність. Ми переглянули найкращі практики в галузі, обговорили свої пропозиції з усіма функціональними директорами, щоб досягти внутрішнього консенсусу та здобути підтримку, а також переконалися, що визначили пріоритетними найбільш критичні потреби свого бізнесу та клієнтів.

Шлях уперед, що спонукає до практичних кроків

Залучивши функціональних директорів до процесу розробки стратегії та встановлення цілей, ми забезпечили внутрішню підтримку, яка відображає потреби наших клієнтів. Окрім того, ми узгодили свої наступні кроки з поточним способом ведення бізнесу. Це не тільки допоможе нам отримати точні базові параметри, але й приведе до сталого прогресу в процесі прокладання шляху до мети під час здійснення нашої ділової діяльності. Сюди належить узгодження інноваційних проєктів у процесі роботи з нашими амбіціями щодо сталого розвитку, де це можливо.

Наші стовпи:

Здоров’я та добробут
Клімат і циркулярність
Соціальна відповідальність
"Те, що ми робимо у галузі відгодівлі тварин, справді має значення як для людей, так і для планети в цілому. У Trouw Nutrition ми з великою пристрастю ставимося до мети «Годувати майбутнє". Ось чому ми віддані успіху наших клієнтів, пропонуючи їм рішення, які допомагають їм вирішувати складні завдання, що постають перед нашою глобальною системою сільського господарства, і працювати як стійко, так і прибутково."
Девід Блейкмор – головний операційний директор (COO) Trouw Nutrition