Good citizenship Good citizenship

Соціальна відповідальність

Для наших співробітників важливо, щоб ми були відповідальною компанією, дотримувалися принципів соціальної відповідальності і позитивно впливали на основні групи зацікавлених сторін. Сюди належить ведення бізнесу з повагою до прав кожного, на кого ми впливаємо, і забезпечення робочого середовища, де співробітники почуваються в безпеці, де їм раді і де вони здатні професійно розвиватися. Це передбачає спільну роботу в наших громадах для забезпечення кращого життя для всіх.

Різноманітність та інклюзія

У Trouw Nutrition і Nutreco вірять, що різноманітність та інклюзія є основною цінністю для сталого розвитку та соціальної відповідальності. Нашу роботу за цим напрямком очолює відділ управління персоналом у координації з материнською компанією, SHV Holdings. Ми прагнемо посилити зусилля, щоб забезпечити створення різноманітної та інклюзивної культури в компанії Trouw Nutrition. Nutreco продовжуватиме розробляти та впроваджувати заходи, щоб підтримати нас у залученні та утриманні різноманітної робочої сили, водночас підвищуючи обізнаність та надаючи можливості для формування більш різноманітної команди лідерів.

Наша компанія забезпечить такі результати:

  • Починаючи з 2020 року, кожен третій найнятий працівник — жінка
  • Наша мета — 25 % жінок у вищому керівництві до 2025 року
  • Починаючи з 2020 року, ми впроваджуємо програму «виходу на трибуну», що сприятиме переходу до більшої кількості жінок-лідерок

Розвиток громади

Бідність і продовольча безпека залишаться постійними проблемами, оскільки, за оцінками, до 2050 року населення планети зросте до близько 10 мільярдів людей. Це становить велику загрозу для наших громад та суспільства загалом — не лише з точки зору сталого розвитку, але й із точки зору соціального дисбалансу.

Наші підприємства — важливий елемент місцевих громад, де ми працюємо. Ми робимо свій внесок у місцеву економіку, надаючи робочі місця для членів громади та постачаючи послуги і товари на місцевому рівні. Крім того, ми відіграємо певну роль у підтримці здатності природи функціонувати у довгостроковій перспективі шляхом мінімізації відходів, запобігання забрудненню, підвищення ефективності та розвитку місцевих ресурсів для відродження місцевої економіки.

Для вирішення цих проблем на ринках, де ми працюємо, Nutreco бере участь у Проєктах розвитку громад у всьому світі з 2014 року. Ці проєкти базуються на «створенні спільної цінності» та стратегічно спрямовані на розширення прав і можливостей та навчання людей в економічно маргіналізованих громадах, де працюють «Трау Нутришин» та операційна компанія аналогічного рівня Skretting. Їхня мета — підвищити обізнаність, передати технології для сталого збільшення виробництва фермерських господарств та допомогти людям у цих маргіналізованих громадах «піднятися з бідності».

До 2025 року компанія наша компанія зобов’язується:

  • Розширити ініціативи щодо розвитку та залучення громад, що змінить на краще життя 12 000 людей у громадах, де ми працюємо. Це може здійснюватися шляхом безпосереднього розвитку дрібних фермерів на рівні економічної бідності або близькому до нього рівні (тобто із заробітком менше 1,90 євро на день), що дасть змогу підвищити їхні доходи вище рівня бідності, або прямого залучення місцевих громад у проєкти, які підвищують обізнаність про сталий розвиток, освітні ініціативи та поліпшення життя громади.
  • Розвивати місцеве постачання сировини для виробництва в регіонах, де її ще немає (Африка та Азія).
  • Щороку організовувати день місцевої громади, де співробітники Nutreco долучатимуться до проєктів із надання допомоги місцевій громаді.

Підтримка дрібних виробників молока в Бразилії

Надання допомоги молочним фермерам у Мінас-Жерайсі для підвищення професійного рівня їхньої діяльності, забезпечення прибутковості та успіху.

Розширення прав і можливостей жінок у Ла Фрагуа через яєчне птахівництво

Проєкт PLUMAS у співпраці з організацією Good Neighbours Guatemala надає жінкам у громаді Ла Фрагуа можливість виробляти багате та доступне джерело білка — яйця.
«Тепер я можу забезпечити здорове джерело їжі для своєї сім’ї; більше не доводиться думати, що їм дати. У мене завжди є яйця, щоб нагодувати дітей».
Розальбіна Рамірес — фермерка, що бере участь у проєкті PLUMAS

Хочете дізнатися більше?

Хочете дізнатися більше про наші поточні проєкти розвитку громад у всьому світі та про те, як вони створюють можливості? Докладніша інформація доступна під заголовком «Supporting our communities» у Звіті про сталий розвиток за 2019 рік.

Наші стовпи:

Здоров’я та добробут
Клімат і циркулярність
Соціальна відповідальність