Health and welfare Health and welfare

Здоров’я та добробут

Ми прагнемо підтримувати здоров’я та добробут тварин, зосередившись на двох ключових сферах. По-перше, це скорочення використання антибіотиків на фермерських господарствах — наприклад, через команди підтримки, які тісно співпрацюють із клієнтами для впровадження комплексних стратегій зменшення кількості антибіотиків. По-друге, скрізь, де б у нашому ланцюжку поставок не були тварини, ми плануємо отримувати сертифікат про благополуччя тварин, найбільш релевантний на місцевому рівні.

Здоров’я та добробут тварин

Здоров’я та добробут — це основа всього, що ми робимо як компанія, надаючи рішення, які впливають на здоров’я тварин та суспільства шляхом попередження потреби в антимікробних препаратах або пропонування альтернативи. Сприяння в тому, щоб тварини вирощувалися при оптимальному забезпеченні поживними речовинами та з належним благополуччям, має ключове значення для дотримання нашої концепції «Годувати майбутнє».

Окрім того, ми гарантуватимемо належний добробут тварин скрізь, де останні є у нашому ланцюжку поставок, співпрацюючи з найбільш відповідними місцевими органами сертифікації, що займаються питаннями благополуччя тварин.

Антимікробна резистентність (використання антибіотиків)

Оскільки 80 % світового використання антибіотиків припадає на сектор тваринництва, компанія «Трау Нутришин» відіграє дуже важливу роль у зміцненні здоров’я тварин без профілактичного використання антибіотиків. Ми пропонуємо харчові рішення з власними кормовими добавками, які дають змогу фермерським господарствам, що виробляють тваринний білок, зменшити свою залежність від лікарських засобів.

Протягом останніх п’яти років ми мали багаторазовий досвід роботи зі стратегічними клієнтами, який довів, що цілісний підхід, який включає найкращі практики утримання тварин та кормові і водні добавки, успішно зменшує використання антибіотиків і призводить до того, що білкові продукти «узагалі ніколи» не піддаються впливу антибіотиків. Наразі існує технологія, що робить це можливим, і протягом наступних п’яти років Nutreco застосовуватиме свій досвід для вирішення цієї значної проблеми для майбутніх поколінь.

Наш підхід

Trouw Nutrition дотримується політики Nutreco щодо зниження антибіотикорезистентності (AMR), яка базується на підході з п’яти кроків. Ми працюватимемо для досягнення відповідних цілей та продемонструємо свій рівень відданості меті у таких п’яти категоріях:

  1. Взаємодія з місцевими, регіональними та національними урядами для заохочення та сприяння регуляторним реформам щодо відповідального використання антибіотиків. Сюди належать публічні виступи, блоги, статті, листи до політичних представників та галузеві семінари для передачі технологій, які слід прийняти з метою забезпечення відповідального використання.
  2. Гарантування відсутності профілактичного використання антибіотиків у кормах, фуражі або воді.
  3. Забезпечення відсутності антибіотиків та/або кокцидіостатиків для ефекту стимуляції росту.
  4. Гарантування того, що антибіотичні препарати застосовуються лише до кормів і води за результатом дійсної клінічної діагностики, що свідчить про наявність бактеріальної інфекції, і під прямим і затвердженим медичним наглядом кваліфікованого ветеринара.
  5. Забезпечення відсутності використання будь-яких антибіотиків або пов’язаних із ними лікарських засобів, внесених до переліку Всесвітньої організації охорони здоров’я як «критично важливі для здоров’я людини». 

Окрім цих п’яти категорій, що визначають порядок дій, компанія «Трау Нутришин» розширить свої експертні послуги для клієнтів, які мають намір реалізувати пропозицію щодо виробництва білкових продуктів за принципом «узагалі ніколи».

Антимікробна резистентність

Вступ

Наскільки важливою є проблема резистентності мікроорганізмів? Дізнатися більше…
За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я, до 2050 року більше людей помре від стійких до антибіотиків бактеріальних інфекцій, ніж від раку (що є наразі головною причиною смертності).

Програми зниження антибіотикорезистентності

Хочете дізнатися більше про наші програми, підхід та послуги, пов’язані з AMR? Дізнатися більше про наші спеціальні програми для галузі свинарства можна тут:

Програми зниження антибіотикорезистентності

Або дізнайтеся про наші індивідуальні програми для птиці тут:

Наші стовпи:

Здоров’я та добробут
Клімат і циркулярність
Соціальна відповідальність